درباره بانک املاک مانیسا

امروزه، یافتن ملک مناسب، نیازمند صرف وقت و هزینه بالاییست. رفت و آمدهای مکرر جهت بازدید از گزینه های متعدد، نیاز به آگهی های مداوم در رسانه های موجود و نیز لزوم پاسخگویی به تعداد بالای تماس های تلفنی، گوشه هایی از مشکلات موجود برای هر دو سوی موضوع هستند که منجر به اتلاف قابل توجهی از وقت و سرمایه طرفین می گردد. از سویی دیگر ویژگیهای امروز زندگی شهرنشینی، اهمیت کاهش رفت و آمد در هنگام خرید و فروش ملک را، به عنوان یکی از امور شایع در زندگی روزانه، دوچندان نموده است. هزینه بالای مسکن و شرایط خاص اقتصادی نیز، دسترسی آسان به تمام گزینه های موجود را، جهت انتخاب بهترین و مناسب ترین ملک، به یک نیاز ضروری برای شهروندان بدل ساخته است.

با در نظر گرفتن موارد فوق و حرکت جامعه به سمت استفاده هر چه بیشتر از سیستم های آنلاین، نیازی روزافزون به سیستمی دقیق و قدرتمند، که برطرف کننده مشکلات فوق باشد، احساس می گردید. سیستمی که با رفع کردن مشکلات هر کدام از دو دسته جویندگان و صاحبان/مشاوران املاک، طرف دیگر را هم متنفع سازد.

جهت پاسخگویی به این نیاز بانک اطلاعات املاک مانیسا ایجاد گردیده است، یک بانک اطلاعاتی کارامد ودر اختیار عموم جویندگان و صاحبان/مشاوران املاک.

چشم انداز بانک اطلاعات املاک مانیسا

فراهم کردن بستری تا جویندگان و صاحبان/مشاوران املاک اطمینان داشته باشند که، با مراجعه به آن، طیف وسیع و جامعی از املاک و یا جویندگان املاک را، منطبق با نیازهای خود، خواهند یافت. به عبارت دیگر، ماموریت بانک اطلاعات املاک مانیسا دادن امکانی به هر دو سوی ماجراست تا با صرف حداقل هزینه، زمان و انرژی، به بیشترین تعداد از مناسبترین گزینه ها دسترسی یابند.

کاربران بانک اطلاعات املاک مانیسا

۱- افرادی که به دنبال ملک مناسب جهت خرید و یا اجاره هستند. ۲- صاحبان ویا مشاورین املاک که بدنبال خریدار و یا مستاجر برای ملک خود می باشند.

بانک های اطلاعات املاک موجود در مانیسا

۱- بانک اطلاعات آگهی های املاک (اطلاعات از طرف صاحبان املاک/مشاوران املاک وارد می شود) ۲- بانک اطلاعات املاک مورد نیاز (اطلاعات از طرف جویندگان املاک وارد می شود)

نحوه کارکرد بانک اطلاعات املاک مانیسا

در بانک اطلاعات املاک مانیسا هر صاحب ملک و یا هر مشاور املاک، آگهی ملک خود را بر روی وبسایت قرار داده و آگهی مذکور، همراه با مشخصات تماس، نه تنها برای تمام بازدیدکنندگان قابل رویت و جستجو بوده، بلکه این امکان را دارد که، از طریق پیامک و یا ایمیل، برای جویندگان ملکی که پیش از آن، و در وبسایت، درخواست ملک مشابهی را ثبت نموده باشند فرستاده شود.

در مقابل، جویندگان ملک نیز امکان ثبت مشخصات ملک مورد نظر خود در وبسایت را داشته تا، در صورت ثبت ملکی با مشخصات مشابه، آگهی ملک مربوطه، به صورت اختصاصی و از طریق پیامک و یا ایمیل،برای آنها نیز فرستاده شود.

بنابراین، امیدواریم بانک اطلاعات املاک مانیسا ،با هدف ایجاد بانکی اطلاعاتی از تمام گزینه های موجود، و در برگیرنده جزییات بیشتری از ملک، و همچنین اطلاع رسانی سریع و لحظه ای به جویندگان ملک، زمان یافتن مورد مناسب را به میزان قابل توجه کاهش داده، نیاز به تلفن های مکرر جهت گرفتن مشخصات ملک را کاسته، از طرف دیگر احتمال موفقیت را بالا برده و در نتیجه هزینه ها را به میزان چشم گیری کاهش دهد .